Sme optika rodinného typu, ktorej samozrejmosťou je nájsť optimálne riešenie Vašich problémov s videním. Osobným prístupom k zákazníkovi poskytujeme komplexnú starostlivosť o Váš zrak. Našou prednosťou je profesionalita a skúsenosť. Hľadáme pre Vás vždy efektívne riešenie. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

 

Náš odborný personál Vám pomôže vybrať ten najvhodnejší okuliarový rám. Poradíme Vám pri výbere okuliarov alebo kontaktných šošoviek.

V našej optike Vám zabrúsime sklá do okuliarov, t.j. vyhotovíme Vám komplet okuliare v čo najkratšom možnom čase. Ponúkame dioptrické, slnečné, pracovné a športové okuliare. 

 

Kvalitné originálne produkty renomovamých značiek

Predávame len a výlučne originál tovar najväčších firiem z odboru kontaktných šošoviek – neexperimentujeme s málo známymi výrobcami.

Tovar nakupujeme cez oficiálnych predajcov týchto firiem. Naši zákazníci od nás nekúpi falošný tovar.

Sme spoločnosť prevádzkujúca očnú optiku, ktorá podlieha ŠÚKL – Štátny ústav pre kontrolu liečiv

 

Kontaktné šošovky máme priamo v predajni i na objednávku. Našim zákazníkom zabezpečujeme kontrolu zrakovej ostrosti bez čakania. Stačí sa objednať osobne, telefonicky alebo cez objednávkový formulár a náš kvalifikovaný odborník pre Vás určí tú najvhodnejšiu dioptriu. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte osobne na adrese našej prevádzky alebo telefonicky.